-*--*---*--zielony-------------#0A783E--------

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

13 września 2020 r. – 24 Niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj kolejne czuwanie fatimskie, rozpoczynamy o godz. 19.00 adoracją Najświętszego Sakramentu, o godz. 20.00 różaniec fatimski i o godz. 21.00 Msza św. zakończona procesją z figurą NMP – bardzo serdecznie zapraszam, na procesję proszę przynieść świece.
  2. W poniedziałek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek czcimy Matkę Bożą Bolesną, a w piątek oddajemy cześć św. Stanisławowi Kostce, którego czcimy jako patrona młodzieży.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania młodzież obecnych klas 1. szkoły średniej.
  4. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary składane w kościele i na konta parafii. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszej parafii, którą polecam szczególnej trosce wiernych ze względu na potrzebę zakupienia opału na zimę.
  5. Apeluję do wszystkich, aby w poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje oraz innych, przestrzegać wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominam, że do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Dotyczy to wszystkich oprócz posługujących w liturgii.
  6. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólna modlitwę, i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.