Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

14 kwietnia 2024 r. – 3. Niedziela Wielkanocna

 

  1. Dzisiejszą Niedzielą Biblijną Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Jest to czas pogłębionej refleksji nad Biblią obchodzony przez polski Kościół katolicki. Tydzień Biblijny jest wspaniałą okazją, żeby zacząć częściej sięgać po Pismo Święte i je kontemplować.

  2. Katecheza dla dorosłych, na życzenie uczestników, odbędzie się w kolejny czwartek, 25 kwietnia.

  3. W piątek, 19 kwietnia, modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

  4. W sobotę, 27 kwietnia, o godz. 10.00 planujemy sprzątanie kościoła i jego obejścia przed odpustem parafialnym. Panie prosimy do mycia okien w kościele i wyplewienia kostki na schodach, panów do cięższych prac przy kotłowni i w obejściu.

  5. Od 3 do 5 maja odbędzie się odnowienie Misji Parafialnych, czyli rekolekcje przed odpustem, który odprawimy 5 maja. Nauki będzie głosił, jak w czasie Misji, o. Andrzej Mikuć.

  6. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafii. W przyszłą niedzielę, trzecią w miesiącu, tradycyjnie składkę przeznaczamy na potrzeby naszej parafii, a wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć materialnie radio diecezjalne Anioł Beskidów. Jednocześnie przeżywać będziemy ją w Kościele diecezjalnym jako Dzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

  7. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli, wszystkich dni nowego tygodnia. Memento vivere! – pamiętaj, że będziesz żył!

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.