20 października 2024 r. – 29. niedziela zwykła

1. Przedostatnia niedziela października obchodzona jest jako Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynając jednocześnie Tydzień Misyjny. Modlimy się za misjonarzy i wspieramy dzisiaj materialnie cele misyjne.

2. W sobotę, 26 października, po Mszy św. wieczornej odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, serdecznie zapraszam wszystkich radnych.

3. Wypominki listopadowe za zmarłych można składać w zakrystii. Stosowne druki wystawione są na balustradach.

4. Trwają nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele oprawiamy codziennie o godz. 17.15. Podobnie jak w latach ubiegłych proszę poszczególne grupy o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy. W poniedziałki dzieci, we wtorki Róże Różańcowe, w środy Diakonia Liturgiczna Dorosłych, w czwartki seniorzy i emeryci, w piątki służba liturgiczna, w soboty młodzież parafii.

5. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konta parafii. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 1763 zł. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

6. Polecam prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, a także nasz biuletyn parafialny.

7. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę, życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.