-*--*---*--fioletowy-------------#440E62--------

7 marca 2021 r. – 3. niedziela Wielkiego Postu

1. Serdecznie zapraszam do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej – w piątki o godz. 17.15 i Gorzkich Żalów – w niedziele o godz. 17.15. Przypominam, że wierny, który odprawia pobożnie Drogę Krzyżową może uzyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  2. Na balustradach zostały wyłożone baranki wielkanocne oraz paschaliki, które można nabyć w ramach Wielkanocnego Dzieła Pomocy Osobom Chorym i Niepełnosprawnym. Minimalny koszt zakupu wynosi 8 zł.
  3. Rekolekcje parafialne odprawimy od 4 niedzieli Wielkiego Postu, tj. w dniach 14-17 marca. Program zamieszczony jest w Biuletynie i na stronie internetowej.
  4. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele lub na konta parafialne.
  5. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę dobrego przeżycia Wielkiego Postu.