XXXIII niedziela zwykła – 18 listopada 2018 r.

1. Dzisiaj imieniny obchodzi biskup Roman Pindel, a w środę biskup Janusz Zimniak, pamiętamy w modlitwie w intencji obu biskupów.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.
  3. Msze w najbliższym tygodniu w zwykłym porządku: w poniedziałek i środę o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00. Sobotnia msza wieczorna celebrowana jest według liturgii niedzielnej o godz. 18.00.
  4. W czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. W piątek, 23 listopada, po Mszy św. wieczornej około godz. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców lub opiekunów dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  6. W sobotę, 24 listopada, po Mszy św. wieczornej na probostwie odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę, 25 listopada, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  8. Za złożone dzisiaj ofiary na pomoc dzieciom z rodzin uboższych, rodzinom syryjskim oraz na cele inwestycyjne składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia do odmawiania różańca rodziców za dzieci. Brakuje jeszcze 4 osoby chętne. Czekamy na deklarację przystąpienia do Róży, której uroczystą inaugurację planujemy na 8 grudnia.
  10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, parafialny biuletyn „Droga Krzyża” zawierający bieżące informacje z życia naszej Parafii.