Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

28 maja 2023 r. – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

 1. W poniedziałek, 29 maja, obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć finansowo Diecezjalny Dom Matki i Dziecka.

 2. We wtorek, 30 maja, wspominamy św. Jana Sarkandra, patrona diecezji.

 3. W środę, 31 maja, obchodzimy święto Nawiedzenia NMP.

 4. W czwartek, 1 czerwca, obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem.

 5. W piątek, 2 czerwca, od godz. 10.00 odwiedziny starszych i chorych parafian z posługą sakramentalną. O 17.30 nabożeństwo do NSPJ.

 6. W sobotę, 3 czerwca, zapraszam na nabożeństwo pierszosobotnie o godz. 17.30.

 7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

 8. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu odprawiamy po Mszach Świętych, z wyjątkiem I czwartku, I piątku, zaś w soboty i niedziele o godz. 17.30, serdecznie zapraszam.

 9. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafii. Składka trzeciej niedzieli wyniosła 2585 zł. Ofiary na kwiaty do ołtarzy na Boże Ciało, można składać w kościele lub na konto zaznaczając, że jest to ofiara na kwiaty.

 10. Bardzo proszę, aby w tym roku ołtarz pierwszy przygotowała młodzież parafii i służba liturgiczna, ołtarz drugi Róże różańcowe męska i rodziców za dzieci, ołtarz trzeci Róża kobiet i Siostry Salezjanki i czwarty usytuowany będzie w kościele księży Salezjanów.

 11. Biskup Roman Pindel zaprasza do udziału w dorocznej pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej ku czci św. Jana Sarkandra na Kaplicówkę w niedzielę, 4 czerwca 2023 r., początek o godz. 10.30.

 12. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.