Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ogłoszenia duszpasterskie

24 września 2023 r. – 25 niedziela zwykła

 

  1. Kończymy dzisiaj Misje Święte. Dziękujemy Bogu za ten święty czas, który nam podarował. Dziękuję Ojcom Redemptorystom za duże zaangażowanie w przeprowadzenie Misji i dziękuję wszystkim parafianom, i tym, którzy uczestniczą w liturgii w naszej parafii za liczny udział w Misjach. Renowacja Misji będzie miała miejsce przed odpustem, w maju przyszłego roku.

  2. Bardzo serdecznie dziekuję mężczyznom za pomoc w instalacji nowego Krzyża Misyjnego, Panu Bogdanowi Pawłowskiemu za organizację przedsięwzięcia, a Panu Markowi Matusznemu z firmy DREW-MAT za ofiarowanie drewna do sporządzenia krzyża.

  3. W piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Serdecznie zapraszam na wieczorną Mszę świętą, w czasie której poświęcimy figurę świętego Michała Archanioła ofiarowaną do naszego kościoła. Bardzo serdecznie dziękuje ofiarodawcom.

  4. W przyszłą niedzielę, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Wzorem roku ubiegłego proszę o zaangażowanie poszczególnych wspólnot parafialnych. To także 41. rocznica kanonizacji Świętego Maksymiliana Kolbego. Rocznicowe uroczystości pod przewodnictwem Biskupa Piotra Gregera odbędą się w parafii Świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Msza święta o godzinie 10.30.

  5. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konta parafii. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dzieła misyjne prowadzone przez Ojca Andrzeja i Ojca Łukasza. Składka na cele parafialne z ubiegłej niedzieli wyniosła 3835 zł. Dziękuję także za ofiarę specjalną w wysokości 3000 zł złożoną przez naszą parafiankę.

  6. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.