Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

2 października 2022 r. – 27 niedziela zwykła

 

  1. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiamy o godz. 17.15. Bardzo proszę o czynne zaangażowanie się poszczególnych grup. W poniedziałki dzieci, szczególnie przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św.; we wtorki Róże Różańcowe, w środy Diakonia Liturgiczna Dorosłych, w czwartki seniorzy i emeryci, w piątki służba liturgiczna, w soboty młodzież ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Proszę o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy.

  2. We wtorek wspominamy św. Franciszka, w środę św. Faustynę Kowalską, a w piątek MB Różańcową.

  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlimy się za wszystkich posługujących w Kościele i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi przed I piątkiem. W piątek uwielbiamy Najświętsze Serce Pana Jezusa, od godz. 10.00 odwiedziny starszych i chorych parafian z posługa sakramentalną. Proszę o zgłoszenie telefoniczne lub w zakrystii. Od godz. 16.45 okazja do spowiedzi, o 17.15 nabożeństwo różańcowe.

  4. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konta parafii.

  5. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

 

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.