5 lutego 2023 r. – 5 niedziela zwykła

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym, którzy już przyjęli kolędę za ciepłe i życzliwe spotkania oraz za złożone ofiary, także ofiary dla ministrantów – te ofiary przeznaczane są na wspólne wyjazdy, kursy, szaty liturgiczne itp. Odwiedziłem do tej pory 73 rodziny, 79 rodzin przekazało ofiarę. Cieszy fakt, że wśród przyjmujących jest 15 rodzin więcej niż w ubiegłym roku, w tym nowe rodziny, które zamieszkały w parafii. Z kilkoma rodzinami jestem umówiony jeszcze na spotkania w późniejszym terminie.

2. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia i posługujących chorym. Na godzinę 10.00 zapraszam starszych i chorych parafian na Mszę świętą, w czasie której będzie można przyjąć sakrament chorych; a po Mszy św. na spotkanie przy stole w Sali spotkań na probostwie. Uprzejmie proszę o umożliwienie dotarcia do kościoła naszym chorym i starszym parafianom.

3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele i na konta parafialne.

4. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

Ogłoszenie społeczne

Burmistrz Miasta informuje, że w dniach 06.02.-09.02.2023 r.

w Biurze Podawczym UM wydawane będą decyzje

na podatek rolny, leśny i od nieruchomości na rok 2023.