Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

5 lutego 2023 r. – 5 niedziela zwykła

 

  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym, którzy już przyjęli kolędę za ciepłe i życzliwe spotkania oraz za złożone ofiary, także ofiary dla ministrantów – te ofiary przeznaczane są na wspólne wyjazdy, kursy, szaty liturgiczne itp. Odwiedziłem do tej pory 73 rodziny, 79 rodzin przekazało ofiarę. Cieszy fakt, że wśród przyjmujących jest 15 rodzin więcej niż w ubiegłym roku, w tym nowe rodziny, które zamieszkały w parafii. Z kilkoma rodzinami jestem umówiony jeszcze na spotkania w późniejszym terminie.

  2. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia i posługujących chorym. Na godzinę 10.00 zapraszam starszych i chorych parafian na Mszę świętą, w czasie której będzie można przyjąć sakrament chorych; a po Mszy św. na spotkanie przy stole w Sali spotkań na probostwie. Uprzejmie proszę o umożliwienie dotarcia do kościoła naszym chorym i starszym parafianom.

  3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele i na konta parafialne.

  4. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

Ogłoszenie społeczne

 

Burmistrz Miasta informuje, że w dniach 06.02.-09.02.2023 r.

w Biurze Podawczym UM wydawane będą decyzje

na podatek rolny, leśny i od nieruchomości na rok 2023.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.