Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

19 września 2021 r. – 25 niedziela zwykła

 

  1. Do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim nadal z zasłoniętymi ustami i nosem. Nie dotyczy to sprawujących sakramenty.

  2. Dzisiaj na godzinę 16.00 zapraszam na koncert organowy w ramach I Festiwalu Muzyki Sakralnej Wisła Cantat. Kolejne koncerty odbędą się 17 października i 21 listopada. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

  3. We wtorek, 21 września, obchodzimy święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, a w czwartek wspominamy w liturgii św. ojca Pio.

  4. W sobotę, 25 września, wznawiamy spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Dotyczy to uczniów szkół średnich, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, jak i obecnych ósmoklasistów. Spotkania odbywać się będą w wyznaczone soboty, w Sali spotkań na probostwie, po Mszy św. wieczornej. Na pierwsze spotkanie w przyszłą sobotę zapraszam także rodziców osób chcących przyjąć sakrament bierzmowania. Spotkanie rodziców odbędzie się w kościele po Mszy św. wieczornej. Zarówno kandydatów jak i rodziców uprzejmie proszę o potraktowania spotkania jako obowiązkowe.

  5. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele lub na konta parafialne. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczamy na cele parafialne.

  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

  7. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia. Gości ponownie zapraszamy do naszej wspólnoty, a odpoczywającym w Wiśle życzymy dobrego wypoczynku.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.