-*--*---*--fioletowy-------------#440E62--------

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

7 marca 2021 r. – 3. niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Serdecznie zapraszam do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Drogi Krzyżowej – w piątki o godz. 17.15 i Gorzkich Żalów – w niedziele o godz. 17.15. Przypominam, że wierny, który odprawia pobożnie Drogę Krzyżową może uzyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  2. Na balustradach zostały wyłożone baranki wielkanocne oraz paschaliki, które można nabyć w ramach Wielkanocnego Dzieła Pomocy Osobom Chorym i Niepełnosprawnym. Minimalny koszt zakupu wynosi 8 zł.
  3. Rekolekcje parafialne odprawimy od 4 niedzieli Wielkiego Postu, tj. w dniach 14-17 marca. Program zamieszczony jest w Biuletynie i na stronie internetowej.
  4. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele lub na konta parafialne.
  5. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę dobrego przeżycia Wielkiego Postu.

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.