Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ogłoszenia duszpasterskie

3 lipca 2022 r. – 14 niedziela zwykła

 

  1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii Siostrę Benedyktę Karolinę Baumann ze Zgromadzenia Sióstr św. Dominika, która dzieli się z nami swoim świadectwem wiary. Wychowywała się wśród Świadków Jehowy. Pierwszą Komunię św. przyjęła z własnej woli w wieku 22 lat. Zaledwie 3 lata później wstąpiła do klasztoru. Siostra Benedykta jest polonistką, blogerką, reżyserką, scenarzystką i nauczycielką. Jest też autorką dwóch książek pt.: „Niebo w kolorze popiołu” i „Zakonnica bez przebrania”, które będzie można nabyć po Mszach świętych w dolnej części kościoła.

  2. W środę, 6 lipca, wspominamy w liturgii bł. Marię Teresę Ledóchowska, a w piątek, 8 lipca, św. Jana z Dukli.

  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Polecamy w modlitwie intencje powołań do posługi kapłańskiej, misyjnej, katechetycznej i życia konsekrowanego. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  4. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafii.
  5. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia. Przebywającym na urlopach i wakacjach w Wiśle i okolicach dobrego wypoczynku.

403B_tournee_plakat_www_ESP.jpg

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.