Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

26 marca 2023 r. – 5 niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Bardzo dziękuję za liczny udział w rekolekcjach parafialnych. Dziękuję także za złożone ofiary, zebraliśmy 2584 zł.

  2. Na środę, 29 marca, przypada na naszą parafię Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i zakończymy o godz. 18.00 Mszą św. Zapraszam mieszkańców poszczególnych rejonów do wygospodarowania chociaż chwili na zatrzymanie się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w naszej parafii w piątki o godz. 17.15, a Gorzkich Żalów w niedziele o godz. 17.15.

  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

  5. Za tydzień, 2 kwietnia, przypada Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Rozpoczynamy czas obchodów wydarzeń Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm w czasie każdej Mszy świętej. To także rocznica śmierci papieża Polaka. Na godz. 21.00 zapraszam na Apel Jasnogórski ze świętym Janem Pawłem II; refleksją z jego nauczania i wspólnym śpiewem, który zakończymy o 21.37.

  6. Za wszystkie ofiary składane w kościele i na konta parafialne serdecznie dziękuję. Składka trzeciej niedzieli na potrzeby parafii wyniosła 3723 zł.

  7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć paschaliki i baranki wielkanocne, a także ciasta w ramach kiermaszu; ofiary przeznaczone są na charytatywną działalność parafii. Dziękuję paniom za przygotowanie wypieków z przeznaczeniem na kiermasz.

  8. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj pomogli w remoncie drogi dojazdowej do kościoła, a także za użyczenie potrzebnego sprzętu i pomoc materialną.

  9. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę, życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia oraz dobrego wykorzystania czasu Wielkiego Postu.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.