23 stycznia 2022 r. – 3 niedziela zwykła

1. Przeżywamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w kościele Wniebowzięcia NMP w Wiśle Centrum. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Słowa Bożego.

2. W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Franciszka Salezego; we wtorek obchodzimy święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; w środę św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w piątek przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele i na konta parafialne. Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 3081. Za życzliwość, zrozumienie potrzeb i ofiarność, bardzo serdecznie dziękuję.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin zwane Kolędą, która odbywa się na Państwa życzenie, w czasie dla Was korzystnym, bez wyznaczania z mojej strony daty i godziny. Dziękuję tym wszystkim, którzy już przyjęli Kolędę za ciepłe i życzliwe spotkania i złożenie ofiary kolędowej. Termin Kolędy można ustalić telefonicznie lub w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę, 30 stycznia, na Mszy św. o godz. 12.00 gościć będziemy Chór parafii Św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej. Po Mszy św. zapraszam na krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru.

6. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.