-*--*---*--zielony-------------#0A783E--------

Ogłoszenia duszpasterskie

    

Ogłoszenia duszpasterskie

5 niedziela zwykła – 10 lutego 2019 r.

 

  1. Gościmy w naszej parafii księdza Jacka Kocura, budowniczego kościoła we Lwowie na Sichowie. Ksiądz Jacek głosi Słowo Boże i po Mszach Świętych zbiera ofiary na potrzeby wspólnoty, wśród której pracuje.
  2. W dowolne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes (poniedziałek, 11 lutego) obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia.
  3. W czwartek, 14 lutego, przypada święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  4. W piątek, 15 lutego, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca. Msza o godz. 18.00, a po niej koronka do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii św. Siostry Faustyny. Staramy się o sprowadzenie do parafii relikwii świadka Miłosierdzia św. Jana Pawła II.
  5. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych duszpastersko proszę się zwracać do Księży Salezjanów.
  6. W przyszłą niedzielę, 17 lutego, trzecią niedzielę miesiąca, składka przeznaczona będzie na cele duszpasterstwa parafialnego. Polecam ją ofiarności wiernych.
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć dzieła miłosierdzia prowadzone przez naszą parafię może złożyć ofiarę na pomoc rodzinom syryjskim w ramach akcji „Rodzina rodzinie” do nowych skarbon, które ustawione są przy balustradach, a przy św. Antonim na pomoc dla dzieci z uboższych rodzin.
  8. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, którzy przeżywają czas zimowych ferii w naszej parafii dziękuję za wspólną modlitwę i życzę dobrego przeżycia całego tygodnia.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.