Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

23 stycznia 2022 r. – 3 niedziela zwykła

 

  1. Przeżywamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Centralne Nabożeństwo Ekumeniczne odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w kościele Wniebowzięcia NMP w Wiśle Centrum. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Słowa Bożego.

  2. W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Franciszka Salezego; we wtorek obchodzimy święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; w środę św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w piątek przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

  3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele i na konta parafialne. Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 3081. Za życzliwość, zrozumienie potrzeb i ofiarność, bardzo serdecznie dziękuję.

  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin zwane Kolędą, która odbywa się na Państwa życzenie, w czasie dla Was korzystnym, bez wyznaczania z mojej strony daty i godziny. Dziękuję tym wszystkim, którzy już przyjęli Kolędę za ciepłe i życzliwe spotkania i złożenie ofiary kolędowej. Termin Kolędy można ustalić telefonicznie lub w zakrystii.

  5. W przyszłą niedzielę, 30 stycznia, na Mszy św. o godz. 12.00 gościć będziemy Chór parafii Św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej. Po Mszy św. zapraszam na krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru.

  6. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.