-*--*---*--zielony-------------#0A783E--------

Ogłoszenia duszpasterskie

    

Ogłoszenia duszpasterskie

19 niedziela zwykła – 11 sierpnia 2019 r.

 

  1. We wtorek, 13 sierpnia, zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie. O godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania. Od godz. 20.00 – godzina Maryjna z rozważaniem tajemnic różańca, procesją z kwiatami do figury Matki Najświętszej i Apelem Jasnogórskim. O godz. 21.00 Msza święta zakończona procesją ze świecami. W związku z tym, kancelaria parafialna. będzie we wtorek nieczynna.
  2. W środę, 14 sierpnia – uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Panu Bogu biskupów, prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę. Biskup ordynariusz zaprasza wiernych na uroczystości ku czci św. Maksymiliana do Oświęcimia. Eucharystia będzie celebrowana o godz. 10.30 przy bloku 11. na terenie byłego KL Auschwitz.
  3. W czwartek, 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszym kościele w porządku niedzielnym.
  4. W piątek, 16 sierpnia czcimy Boże Miłosierdzie z racji trzeciego piątku miesiąca.
  5. Do skarbon przy balustradach można składać ofiary na pomoc rodzinom syryjskim w ramach akcji „Rodzina rodzinie”, a przy św. Antonim dla dzieci z rodzin potrzebujących na obiady w szkole. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.