Intencje Mszy świętych

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21 kwietnia

8.00

W intencji Ireny i Bogdana z okazji rocznicy ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i rodziny

10.00

Za + Leszka Staniek (gr. 1)

Za + Irenę i Jana Gołębiewskich

17.30

Nieszpory Wielkanocne

18.00

W intencji Leonarda i Dawida z okazji urodzin podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów i dary Ducha Świętego.

Poniedziałek w oktawie Wielkanocy 22 kwietnia

8.00

W intencji Jana Polok z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże (od wnuka z żoną i córką)

10.00