Intencje Mszy świętych

14 kwietnia – 3. Niedziela Wielkanocna

8.00

W intencji Jolanty z okazji 50. rocznicy urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny

10.00

W intencji Siostry Marianny z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

12.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 14)

W intencji Parafian

Poniedziałek 15 kwietnia

18.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 15)

Wtorek 16 kwietnia

18.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 16)

Środa 17 kwietnia

18.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 17)

Czwartek 18 kwietnia

18.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 18)

Piątek 19 kwietnia

18.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 19)

Sobota 20 kwietnia

18.00

1. Za + Grzegorza Kulik (gr. 20)

2. Za + ks. Jana Froelicha (od Olivii i Piotra)

21 kwietnia – 4. Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

8.00

Za + Grzegorza Kulik (gr. 21)

10.00

Za + Stefana i Mariannę Puternickich o światłość wiekuistą i wieczny odpoczynek

12.00

1. W intencji Constancji o dobre przygotowanie do przyjęcia sakramentów spowiedzi i I Komunii św.

2. W intencji Julki i Bartka Pilch z okazji urodzin

Za ++ rodziców Erwina i Hildegardę Pawłowskich