Intencje Mszy świętych

8.00

W intencji Parafian

10.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o nowe, zdrowie i pomoc Bożą dla całej rodziny Legierski i Worek

12.00

W intencji Kacpra z ok. 5 r. urodzin i w int. Józefa z ok. 70 r. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej

W intencji Rodzin Domowego Kościoła

Poniedziałek 14 stycznia

7.00

Za + Siostrę Salezjankę Julię Błońską

Wtorek 15 stycznia

Za + Siostrę Salezjankę Julię Błońską

Środa 16 stycznia

7.00

Za + Klementynę Lewandowską

Czwartek 17 stycznia

Za + Jadwigę Cader (7)

Piątek 18 stycznia

Za + Jadwigę Cader (8)

Sobota 19 stycznia

Za + Kunegundę i Pawła Dziwisz

Niedziela 20 stycznia – II Niedziela zwykła

8.00

W intencji Parafian

10.00

O Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla rodziny Madej w całym 2019 r.

12.00

Za + Czesława i Jadwigę Mierzejewskich od koleżanek