Pierwszy czwartek miesiąca

Fatimskie noce pokuty modlitwy

Zawsze z 12 na 13 każdego miesiąca,

od maja do października

Ramowy program tego spotkania:

20.45 Powitanie pątników i zawiązanie wspólnoty modlitewnej

21.00 Apel Maryjny i WIELKA NOWENNA FATIMSKA z Modlitwą Różańcową

22.00 Droga Krzyżowa z Koronką do Bożego Miłosierdzia

23.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

0.00 Pasterka Maryjna z procesją wokół kościoła

Od początku czuwania będzie można składać swoje prośby i podziękowania do Miłosiernego Zbawiciela albo do Matki Boskiej Fatimskiej, zapisane na karteczkach, które włączymy do modlitwy różańcowej lub w czasie odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do tego, aby każdy uczestniczący, jako swój szczególny dar dla Matki Bożej, przyniósł chociaż jeden kwiat, który będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności dla Niej. Kwiaty będziemy składać u Jej stóp w specjalnej procesji.

„Wezwanie Maryi nie jest jednorazowe. Jest otwarte ku coraz to nowym pokoleniom. Ku coraz nowym „znakom czasu”. Trzeba do niego wciąż powracać. Podejmować je wciąż na nowo”.

św. Jan Paweł II; 13 maja 1982 r.

W drugim objawieniu fatimskim, 13 czerwca 1917 roku, Matka Boża powiedziała do Łucji: „Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję ratunek” Zapewniła również: „Ucieczką twoją i drogą, która doprowadzi cię do nieba, będzie moje Niepokalane Serce” Te obietnice nie przeminęły i nie przemijają. To jest Apel skierowany do każdego z nas. I dzisiaj Matka Boża mówi do mnie i do ciebie: Przyszłam upomnieć ludzi, aby odmienili swoje życie! Pokutujcie i nawracajcie się! Módlcie się i módlcie się wiele! Odmawiajcie codziennie różaniec! Czyńcie ofiary za grzeszników! Pomóżcie zwyciężyć memu Niepokalanemu Sercu!

Serdecznie zapraszamy!