Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

16 czerwca 2024 r. – 11 niedziela zwykła

 

  1. W czwartek, 20 czerwca, zapraszam dorosłych na ostatnią w tym roku formacyjnym katechezę. Spotykamy się po Mszy św. wieczornej w Sali spotkań na probostwie.

  2. W piątek, 21 czerwca, kończy się rok szkolny i katechetyczny. Na godz. 8.00 zapraszam na Mszę św. dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Będziemy dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski w czasie roku szkolnego i prosić o błogosławieństwo Boże na czas wakacji. W tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

  3. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu odprawiamy po Mszach Świętych, a w soboty i niedziele o godz. 17.30, serdecznie zapraszam.

  4. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafii. Dzisiejsza składka, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczona jest na cele parafialne.

  5. Polecam prasę katolicką GN, MGN i Niedzielę, a także nasz biuletyn parafialny. Na stronie internetowej parafii możemy znaleźć informacje z ostatniego zebrania Konferencji Episkopatu Polski, min. Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski w sprawie zmian w organizacji lekcji religii w szkołach, a także dzisiejszy List w sprawie ochrony życia.

  6. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę, życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.