2 października 2022 r. – 27 niedziela zwykła

1. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiamy o godz. 17.15. Bardzo proszę o czynne zaangażowanie się poszczególnych grup. W poniedziałki dzieci, szczególnie przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św.; we wtorki Róże Różańcowe, w środy Diakonia Liturgiczna Dorosłych, w czwartki seniorzy i emeryci, w piątki służba liturgiczna, w soboty młodzież ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Proszę o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy.

2. We wtorek wspominamy św. Franciszka, w środę św. Faustynę Kowalską, a w piątek MB Różańcową.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlimy się za wszystkich posługujących w Kościele i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi przed I piątkiem. W piątek uwielbiamy Najświętsze Serce Pana Jezusa, od godz. 10.00 odwiedziny starszych i chorych parafian z posługa sakramentalną. Proszę o zgłoszenie telefoniczne lub w zakrystii. Od godz. 16.45 okazja do spowiedzi, o 17.15 nabożeństwo różańcowe.

4. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konta parafii.

5. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.