16 czerwca 2024 r. – 11 niedziela zwykła

1. W czwartek, 20 czerwca, zapraszam dorosłych na ostatnią w tym roku formacyjnym katechezę. Spotykamy się po Mszy św. wieczornej w Sali spotkań na probostwie.

2. W piątek, 21 czerwca, kończy się rok szkolny i katechetyczny. Na godz. 8.00 zapraszam na Mszę św. dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Będziemy dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski w czasie roku szkolnego i prosić o błogosławieństwo Boże na czas wakacji. W tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

3. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu odprawiamy po Mszach Świętych, a w soboty i niedziele o godz. 17.30, serdecznie zapraszam.

4. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafii. Dzisiejsza składka, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczona jest na cele parafialne.

5. Polecam prasę katolicką GN, MGN i Niedzielę, a także nasz biuletyn parafialny. Na stronie internetowej parafii możemy znaleźć informacje z ostatniego zebrania Konferencji Episkopatu Polski, min. Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski w sprawie zmian w organizacji lekcji religii w szkołach, a także dzisiejszy List w sprawie ochrony życia.

6. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę, życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.