Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

22 maja 2022 r. – 6 niedziela wielkanocna

 

  1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje (tzw. Dni Krzyżowe), związane z tradycją procesji błagalnych do przydrożnych krzyży. Kościół modli się w tych dniach prosząc Boga o błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy, zwłaszcza na roli.

  2. We wtorek, 24 maja, wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

  3. W czwartek, 26 maja, modlimy się za wszystkie matki z okazji przypadającego ich święta. Po Mszy świętej wieczornej zapraszam na spotkanie Duszpasterską Radę Parafialną.

  4. W piątek, 27 maja, rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny poprzedzającej uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

  5. Zapraszam na maryjne nabożeństwa majowe, które odprawiamy w naszym kościele codziennie przed Mszą świętą wieczorną o godz. 17.30.

  6. W przyszłą niedzielę, 29 maja, przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  7. Dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafii. W ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej parafii zebraliśmy 3257 zł.

  8. Ukonstytuowała się Róża Mężczyzn. Bardzo dziękuję panom i chłopakom, którzy zgodzili się należeć do tej wspólnoty. Dziękuję za podjęty trud modlitwy.

  9. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.