-*--*---*--zielony-------------#0A783E--------

Ogłoszenia duszpasterskie

    

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego –21 kwietnia 2019 r.

 

  1. Na zakończenie Triduum Paschalnego odprawimy uroczyste Nieszpory Wielkanocne, na które zapraszam dzisiaj o godz. 17.30.
  2. W Poniedziałek w oktawie Wielkanocy, 22 kwietnia, składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Ze względu na czas oktawy Wielkanocy, przypadająca dnia 23 kwietnia uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, zostaje przeniesiona na pierwszy dzień po oktawie (poniedziałek, 29 kwietnia).
  4. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, któremu oddajemy cześć w przyszłą niedzielę, 28 kwietnia. Rozpoczynamy wtedy Tydzień Miłosierdzia. Jest to zarazem święto patronalne Caritas. Pamiętamy w modlitwie o naszym Zespole Charytatywnym. W tym dniu składka przeznaczona jest na cele charytatywne.
  5. W Czwartek, po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i opiekunów dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  6. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W czwartek i piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii, a także na utrzymanie Grobu Świętego w Jerozolimie Dziękuję Paniom i Panom za pracę związaną ze świątecznym sprzątaniem i strojeniem naszej świątyni. Pani Ewie Haratyk za przygotowanie czuwanie nad świątecznym wystrojem kościoła
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  10. Wszystkim moim drogim Parafianom i miłym Gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę dobrego przeżycia czasu Paschalnego.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.