17 października 2021 r. – 29 niedziela zwykła

1. Do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim nadal z zasłoniętymi ustami i nosem. Nie dotyczy to sprawujących sakramenty.

2. Przeżywamy październik, czas nabożeństw różańcowych, które w naszym kościele odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału w nich dzieci, młodzież i dorosłych.

3. Dzisiaj na godz. 16.00 zapraszam na koncert organowo-wokalny w ramach I Festiwalu Muzyki Sakralnej Wisła Cantat.

4. W poniedziałek, 18 października, obchodzimy święto św. Łukasza; w środę, 20 października, wspominamy św. Jana Kantego, a w piątek, 22 października, św. Jana Pawła II.

5. Dziękuję za wszystkie ofiary składane w kościele lub na konta parafialne. Dzisiejszą składkę przeznaczamy na cele parafialne.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7. Pani Anna Stachurek z Istebnej organizuje 13 listopada pielgrzymkę do Kalwarii i Łagiewnik. Zainteresowanych odsyłam do kontaktu pod numerem: 507 144 085.

8. Wszystkim dziękuję za wspólną modlitwę, życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia. Gości ponownie zapraszamy do naszej wspólnoty, a odpoczywającym w Wiśle życzymy dobrego wypoczynku.

Terminy odprawienia Mszy św. za śp. Ks. Jana Froelicha

zamówionych w dzień pogrzebu.

Od Parafian zamówiono sześć Mszy św.

odprawiono: 11 kwietnia, 13 czerwca i 12 września br., kolejne:

2 listopada br., godz. 18.00,

5 grudnia br., godz. 18.00,

5 stycznia 2022 r., godz. 18.00

od Wspólnot zamówiono także sześć Mszy św.:

odprawiono: 13 października br., godz. 18.00 – od Diecezjalnej Wspólnoty Apostolatu Maryjnego, kolejne:

23 listopada br., godz. 18.00 – od rodziny Haratów

12 grudnia br., godz. 18.00 – od rodziny Dobijów z Kęt