16 lutego 2020 r. – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wyjątkowo, w tym miesiącu, zapraszam Seniorów naszej parafii na Mszę św. i spotkanie na probostwie nie w czwartek, a w trzecią środę miesiąca, 19 lutego.              W ramach spotkania odbędzie się katecheza liturgiczna.
  2. W piątek, 21 lutego, kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wieczorem modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.
  3. W przyszłym tygodniu przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem wielkiego postu. Rozpoczynamy tzw. nabożeństwo czterdziestogodzinne – Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 i trwać będzie do Mszy wieczornej; a w poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową od godz. 16.00 do godz. 18.00.
  4. Dzisiejszą składkę przeznaczamy na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję. Wyrażam wdzięczność również za ofiary składane na konto, a także do skarbon przy balustradach. Nasza parafia prowadzi dzieła miłosierdzia zbierając ofiary min. na pomoc rodzinom syryjskim w ramach akcji „Rodzina rodzinie” i dla dzieci z uboższych rodzin na obiady w szkole.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Wszystkim moim drogim parafianom i miłym gościom, dziękuję za wspólną modlitwę i życzę błogosławionej niedzieli i wszystkich dni nowego tygodnia. Przebywającym na feriach dobrego wypoczynku.