Nabożeństwa

 Pierwszy czwartek miesiąca

 

 godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta

w Adwencie: godz. 17.30

 

 

Pierwszy piątek miesiąca

 

godz. 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

w Adwencie: godz. 18.00

 

 

Pierwsza sobota miesiąca

 

 godz. 17.30 Nabożeństwo ku czci NIepokalanego Serca NMP

 

 

Nabożeństwo Różańcowe

 

przez cały październik o godz. 17.15

 

 

Droga Krzyżowa

 

piąki Wielkiego Postu o godz. 17.15.

 

 

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15

 

 

Nabożeństa majowe

 

przez cały maj o godz. 17.30

 

Fatimskie noce pokuty i modlitwy

 

Zawsze 13. każdego miesiąca,

od maja do października

  

Ramowy program tego spotkania:

19.00 - Adoracja Najświetszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej

20.00 - Godzina Maryjna z Modlitwą Różańcową, procesją z kwiatami i Apelem Jasnogórskim

21.00 - Msza święta z procesją wokół kościoła ze świecami

 

Od początku czuwania będzie można składać swoje prośby i podziękowania do Miłosiernego Zbawiciela albo do Matki Boskiej Fatimskiej, zapisane na karteczkach, które włączymy do modlitwy różańcowej lub w czasie odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do tego, aby każdy uczestniczący, jako swój szczególny dar dla Matki Bożej, przyniósł chociaż jeden kwiat, który będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności dla Niej. Kwiaty będziemy składać u Jej stóp w specjalnej procesji. 

 

 


„Wezwanie Maryi nie jest jednorazowe. Jest otwarte ku coraz to nowym pokoleniom. Ku coraz nowym „znakom czasu”. Trzeba do niego wciąż powracać. Podejmować je wciąż na nowo”.

św. Jan Paweł II; 13 maja 1982 r.


W drugim objawieniu fatimskim, 13 czerwca 1917 roku, Matka Boża powiedziała do Łucji: „Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję ratunek” Zapewniła również: „Ucieczką twoją i drogą, która doprowadzi cię do nieba, będzie moje Niepokalane Serce” Te obietnice nie przeminęły i nie przemijają. To jest Apel skierowany do każdego z nas. I dzisiaj Matka Boża mówi do mnie i do ciebie: Przyszłam upomnieć ludzi, aby odmienili swoje życie! Pokutujcie i nawracajcie się! Módlcie się i módlcie się wiele! Odmawiajcie codziennie różaniec! Czyńcie ofiary za grzeszników! Pomóżcie zwyciężyć memu Niepokalanemu Sercu!


Serdecznie zapraszamy!

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.