-*--*---*--fioletowy-------------#440E62--------

w I piątek miesiąca od 8.30 do 9.00 i od 17.00 do 17.30

II niedziela miesiąca godz. 12.00

Roczki

Indywidualnie w terminie ustalonym przez rodziców

Śluby

Narzeczeni mogą telefonicznie zarezerwować sobie termin ślubu tzn. dzień i godzinę.

Narzeczeni zgłaszają się najpóźniej 3 miesiące przed planowanym terminem ślubu, do parafii zamieszkania narzeczonego lub narzeczonej (wg własnego uznania) i tam proszą o przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa:

- tj. spisanie protokołu rozmów duszpastersko-kanonicznych,

- odbycia nauk przedślubnych,

- uczestnictwa w przynajmniej dwóch spotkaniach w Poradni Życia Małżeńskiego,

- uczestnictwa w Dniu Skupienia dla Narzeczonych.

W przypadku, gdy narzeczeni mieszkają za granicą protokół można spisać w Polskiej Misji Katolickiej danego kraju,

bądź w parafii do której uczęszczają narzeczeni.

W krajach muzułmańskich, posiadających przedstawicielstwo Stolicy Apostolskiej (nuncjatura, delegatura apostolska),

należy zorientować się w ww. przedstawicielstwach.

Odwiedziny chorych

Pierwszy piątek miesiąca od godz. 10.00