-*--*---*--niebieski-------------#004A80--------

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

TRANSMISJA MSZY ŚW. Z NASZEGO KOŚCIOŁA.

NIEDZIELA, godz. 10.00 (DO ODWOŁANIA)

PROSZĘ KLIKNĄĆ NA PONIŻSZY LINK I NA STRONIE FACEBOOKA ODNALEŹĆ OKIENKO TRANSMISJI.

DALEJ TYLKO WSPÓLNA MODLITWA.

DZIĘKUJEMY PANU JAKUBOWI ZA UDOSTĘPNIENIE SPRZĘTU I REALIZACJĘ.

NASTĘPNE TRANSMISJE:

22 listopada, Czuwanie z Janem Pawłem II, godz. 20.00 -  LITURGIA MSZY ŚWIĘTEJ I APEL JASNOGÓRSKI.

PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI ZNAJOMYM.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE GŁOSY WDZIĘCZNOŚCI.