TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ

TRANSMISJA MSZY ŚW. Z NASZEGO KOŚCIOŁA.

NIEDZIELA, godz. 10.00

PROSZĘ KLIKNĄĆ NA PONIŻSZY LINK I NA STRONIE FACEBOOKA ODNALEŹĆ OKIENKO TRANSMISJI.

DALEJ TYLKO WSPÓLNA MODLITWA.

DZIĘKUJEMY PANU JAKUBOWI ZA UDOSTĘPNIENIE SPRZĘTU I REALIZACJĘ.

NASTĘPNE TRANSMISJE:

9 sierpnia, Niedziela, godz. 10.00 - LITURGIA MSZY ŚWIĘTEJ

13 sierpnia, Czuwanie Fatimskie, godz. 20.00 - RÓŻANIEC FATIMSKI I LITURGIA MSZY ŚWIĘTEJ.

PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI ZNAJOMYM.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE GŁOSY WDZIĘCZNOŚCI.