Parafialna Rada Duszpasterska

 

 

 

Skład nowej Rady przedstawia się następująco:

 

Dorota Byrtek, s. Danuta Jurasik, s. Cecylia Kazarez, Jakub Kuc, Marek Legierski, Borys Madejczyk, Adam Majda, Sebastian Majda, Teresa Palion, Bogdan Pawłowski, Hanna Pilch, Katarzyna Płonka, ks. Sławomir Zawada.

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle-Głębcach, siedziba: Wisła Głębce, Kopydło 103a.