-*--*---*--niebieski-------------#004A80--------

CZUWANIE ZW ŚW. JANEM PAWŁEM II

Zapraszam na Czuwanie ze  św. Janem Pawłem II 22. każdego miesiąca od października do kwietnia.

Plan czuwania:

godz. 19.00 - godzina adoracyjna - adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia i modlitwami za wstawiennictwem św. Jana Pawła II - w tym czasie można zapisać i złożyć do skrzynki intencje na ofiarę Mszy św. (podobnie jak na czuwaniiu fatimskim składamy intencje do modlitwy różańcowej)

godz. 20.00 - Msza święta w intencjach uczestników czuwania (intencje według woli ofiarodawców)

godz. 21.00 - Apel Jasnogórski - jedna z umiłowanych modlitw św. Jana Pawła II

po Apelu do 21.37 - medytacja Totus Tuus - poświęcona osobie i dziełom św. Jana Pawła II.

Pierwsze czuwanie: czwartek, 22 października o godz. 19.00