Piesza Pielgrzymka do Częstochowy

Zaproszenie Biskupa Bielsko-Żywieckiego na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy 2022

Bielsko-Biała, dnia 17 czerwca 2022 r.

L.dz. 866/2022

Drodzy Bracia i Siostry Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam do udziału w dorocznej Pieszej Pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Można wyruszyć z Andrychowa, Bielska-Białej, Cie-szyna, Czechowic-Dziedzic i Oświęcimia, aby 11 sierpnia wspólnie wejść na Jasną Górę. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa: Posłani w pokoju Chrystusa. Szczególnie modlić się będziemy o pokój na Ukrainie i w świecie. Serdecznie zapraszam także mieszkających w Polsce Ukraińców i proszę o przekazanie tego zaproszenia tym z nich, których znacie. Wszystkich uczestników pielgrzymki pragnę powitać 11 sierpnia o godzinie 12:00 na Jasnej Górze, gdzie też będę sprawował Eucharystię w intencji uczestników o godzinie 14:00 (na wałach jasnogórskich).

† Roman PINDEL

Biskup Bielsko-Żywiecki

Plan zapisów na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy 2022

Pielgrzymka Cieszyńska

Zapisy: od 25 czerwca do 31 lipca w parafii św. Jerzego w Cieszynie i parafii św. Barbary w Strumieniu.

Rozpoczęcie pielgrzymki: 6 sierpnia 2022 r. Mszą świętą o godz. 7:00 w kościele św. Jerzego w Cieszynie.