Intencje Mszy świętych

Niedziela 18 listopada – XXXIII niedziela zwykła

8.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz żywą wiarę dla rodziny Palion

10.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę MB dla członków rodziny Marka i Ewy

12.00

Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Wioletty i Jacka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, zdrowie i miłość w rodzinie

W intencji Parafian

Poniedziałek 19 listopada

7.00

Za + Bogdana Mitryka (6)

Wtorek 20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

18.00

Za + Zofię Siuta od pracowników i rodziców z Ośrodka Rechabilitacyjno-Wychowawczego w Istebnej

Środa 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania NMP

7.00

Za + Bogdana Mitryka (7)

Czwartek 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii

18.00

W intencji organistów i psalmistów naszej parafii

Piątek 23 listopada

Za + Bogdana Mitryka (8)

Sobota 24 listopada – wspomnienie św. Męczenników Wietnamskich

1. W intencji Parafian

2. Za + Anielę i Felicję Konieczny

Niedziela 25 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Joanny i Jerzego wraz z całą rodziną

10.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 25 r. ur. dla Córki

12.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Barbary Kwiatek z okazji 70 r. urodzin

Za + Łukasza Świadka